Gif: gifimage.net

"Хмільні" історії: що відбувається на українських фестивалях очима (і губами) їхніх учасників

Смішні розмови між продавцями та покупцями алкоголю з перших вуст. Готуйтесь реготати!

Літо - пора численних фестивалів, які проходять мало не кожні вихідні. Та й в будні теж.

Про те, як весело провести час на фесті за стаканчиком міцного (чи напівміцного), - в історіях продавців, які близько чотирьох років виставляють свою продукцію (більше 30 видів крафтових напоїв) на подібних заходах. Їм доводиться щільно спілкуватися і з відвідувачами, а ті часом бувають дуже "тепленькими".

Будьмо!

???

"Від мене ще жодна жінка без дитини не йшла!"

Дніпро. Художній музей.
Виставка кави та шоколаду

- Пояснюю хлопцеві, що таке "Варенуха" та чому її потрібно зарахувати до алкогольної історії України, - розповідає Андрій, продавець напоїв виноробні "Винокура". - Мою промову уважно слухає молода жіночка. Струнка, модельної статури, дуже приваблива. З нею дитина років шести. Не пам'ятаю, як та з чого ми почали бесіду. З чоловіками таке трапляється, насамперед, коли ця бесіда з дуже привабливою жіночкою.

Під час бесіди та дегустації вин відчуваю, що між нами встановився візуальний контакт, і ми вже не зводимо очей один від одного. Проте краєм ока спостерігаю й за маленьким хлопчиком.

За час нашої розмови навколо зібралось ще з десяток молодих дівчат. Їм було цікаво слухати мої коментарі щодо напоїв. Але мене хвилювала лише та жіночка, у дивовижних сірих очах якої я купався. Вона, певно, у моїх також, бо лише через 15 хвилин вона несподівано кліпнула очима, як після гіпнозу, і з тривогою спиталась: "А де ж дитина?"

А я візьми та й бовкни: "Не турбуйтесь, пані! Від мене ще жодна жінка без дитини не йшла!" ?.

Напої з вареників та особливої ​​ягоди

Полтава. Фестиваль галушок.

- Мене запитують, з чого робиться та ж "Варенуха" і "Спотикач". По відповідь у кишеню не лізу та завжди пояснюю, що "Варенуха" робиться з вареників, - продовжує розповідати свої фестивальні приколи Андрій під наглядом свої дружини. - Для "Спотикача" інша легенда. Я придумав дуже рідкісну ягоду - спотикачку. Нібито вона росте в горах, а збирати її треба тільки на Івана Купала. Натрапиш – буде напій. Ні – наступного року спробуєш знову. ?

Насправді "Спотикач" виготовляють із чорносливу та сухої вишні з додаванням цукру. Це ідеальний алкоголь: і напився, і наївся, бо закусювати не треба. Але й підступний, бо так пробуєш не закусюючи декілька разів, а чому ноги плентаються після третьої пляшки, вже й сам не розумієш.

Забіг тверезості для студентів

Київ. ВДНГ. Наливка фест.

- Пізній вечір, уже почали збирати товари, бо зранку треба їхати додому, - підхоплює нашу веселу алко-розмову Сан Санич, колега Андрія. - Підходять 5 студентів. Щось нашкребли по кишенях, аби напої продегустувати. Я пообіцяв хлопцям налити кожному по 5 напоїв за умови, що вони будуть бігати мити пластикові горнятка до кулера. Мовляв, стаканів нема (на фестивалях наливають або у фірмові келишки, або у пластмасові стаканчики, які варто мити після кожної дегустації. – Авт.). А до кулера бігти було метрів тридцять.

Крім того, пообіцяв студентам, що першому, хто прибіжить із чистим стаканом, буду лити більше, ніж іншим. 

Для чого я це зробив? Бо їм наступного дня треба було на пари. Поки бігали до того кулера, стали більш тверезими, ніж на початку дегустації. Турбота ?. 

Ілюстрації - Freepik, колаж - "Йод".

???

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту