Хоакіна Фенікса затримали на екологічному мітингу

Хоакіна Фенікса затримали у Вашингтоні на акції протесту проти змін клімату, повідомляє CNN.

Він взяв участь в екологічному мітингу, який проходить щотижня в рамках кампанії Fire Drill Fridays актриси Джейн Фонди. На п'ятничній акції протесту затримали 147 осіб (всього було близько 300 протестуючих). Крім Хоакіна там був також актор Мартін Шин ("Апокаліпсис сьогодні").

Їх усіх звинувачували в створенні натовпу і незручностях,  заявила прес-секретар департаменту CNN.

У своєму виступі перед колегами-учасниками акції протесту Фенікс назвав м'ясо-молочну промисловість одною з головних причин кліматичної кризи йдеться  у Twitter-повідомленні Fire Drill Friday.

Хоакін Фенікс

"Іноді ми замислюємось: що ми можемо зробити в боротьбі проти кліматичних змін? І є щось, що ви можете зробити вже сьогодні чи завтра - вибирати, що споживати. Є речі, яких я не можу уникнути. Я прилетів сюди на літаку. Але одну річ я можу зробити - змінити свої звички в їжі "

Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту