Хоакінс Фенікс зіграв хірурга в короткометражці про клімат

Фото: скрін YouTube Extinction Rebellion
Стрічка присвячена світовим пожежам та природним катастрофам на Землі.

В Мережі з'явилась нова короткометражка про клімат. Режисером фільму "Охоронці життя" ("Guardians of Life") став Шон Монсон. Свою стрічку, яка триває всього лиш три хвилини, він присвятив світовим пожежам та кліматичним змінам, пише Inspired.

Акторський склад очолює претендент на "Оскар" Гоакін Фенікс. Разом з ним у короткому метрі зіграли: Розаріо Доусон, Уна Чаплін, К’Оріанка Кілчер, Адрія Архона, Метью Модайн і музикант Альберт Хеммонд-молодшим. Всі вони грають лікарів, які в операційній рятують життя постраждалої від пожежі дівчини. Вкінці виявляється, що насправді вони боролися за життя Землі.?

Цей фільм - це проєкт активістської природоохоронної організації Extinction Rebellion й фонду Amazon Watch, який займається захистом тропічних лісів і прав корінних народів Амазонки.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту