Хода Гідності: як це було і що означало (фоторепортаж)

Альтернатива параду на честь святкування 28-ї річниці Дня Незалежності в Києві складалася з трьох частин. Дивіться, як це відбувалося.

Бадоєв: «Завдання, яке поставив президент, співпало з нашими уявленнями»

Режисерами урочистої частини виступили Алан Бадоєв і Олена Коляденко.

- Це був виклик для всієї моєї команди, і ми його прийняли, - каже Бадоєв. - Тому що завдання, яке поставив перед нами Володимир (президент Зеленський. – Ред.), повністю співпадало з нашими уявленнями про те, як повинно виглядати свято незалежності України

Алан Бадоєв перед початком свята підійшов до артистів-військових. Фото: Secret Service Entertainment Agency

Хода Гідності складалася з трьох частин, слоган яких звучав: «Ми - Різні, але Ми - Єдині». Згадаємо кожну.

1. Президент і діти на Алеї Небесної сотні

Хода почалася з хвилини мовчання на Алеї Небесної сотні: рівно 100 ударів сердець загиблих, рівно 100 кроків пам'яті пройшов президент в оточенні дітей.

Потім Володимир Зеленський попрямував до дзвона під пішохідним мостом, де дитина, чий батько загинув рівно рік тому, захищаючи країну, запустила передзвін, що пролунав в різних містах України.

У цій же частині, саунд-продюсером якої виступив Євген Філатов (The Maneken), покладання квітів загиблим супроводжувалося вокалізом та грою на сопілці від ONUKA.

Фото: president.gov.ua та Secret Service Entertainment Agency

2. Гімн: війскові, артисти, піаніст і реп

Друга частина Ходи почалась з виносу прапора України та виконання гімну, який звучав більше семи хвилин у виконанні понад 600 голосів: хор ім. Верьовки, оркестр і хор ЗСУ, оркестр Національної поліції України, оперні співаки Андрій Романенко і Євген Орлов, оперні співачки Анжеліна Швачка та Оксана Крамарева...

Тіна Кароль заспівала куплет гімну на даху консерваторії, а представник нового покоління - молода співачка Аліна Паш зачитала реп у супроводі барабанщиків Почесної варти президентського полку. Варіацію гімну на піаніно виконав легендарний композитор Мирослав Скорик.

За задумом режисера кожен елемент цього масштабного дійства показав, що нехай ми всі різні, ми - єдині.

Фото: president.gov.ua та Secret Service Entertainment Agency

3. Нагородження і промова президента

У третій частині Ходи президент вручив державні нагороди. Зеленський у своїй промові зазначив, що буде прагнути бути настільки ж корисним для своєї країни, як нагороджені ним герої – і військові, і цивільні.

Цікаво, що на Майдані в той час були всі президенти України, окрім Порошенка і Януковича.

У фіналі події колона рушила до Європейської площі. Президент символічно її замкнув, показуючи цим, що він такий же громадянин, як і всі.

Фото: president.gov.ua та Secret Service Entertainment Agency
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту