Христина Соловій відкрила бал дебютантів у Відні

Співачка стала запрошеною гостею на одній з найкрасивіших подій року

Український благодійний бал у Відні відбувся 15 лютого в самому центрі Відня – палаці Ферстель (Palais Ferstel).

Пісню "Тримай" називають одою всіх закоханих і саме вона відкрила урочисту подію. Під спів Христини Соловій у супроводі віденського оркестру дебютанти танцювали свій перший віденський вальс.

"Для мене було надзвичайною честю долучитися своєю піснею до розкішної програми балу. Атмосфера палацу вражаюча і хотілось запам‘ятати кожну мить. Та найбільше захоплення і радості впродовж усього балу викликала у мене думка про те, яким щасливим був би на цьому святі Іван Франко, котрий своєю працею усе життя намагався піднести українську культуру до європейського рівня. Здавалось, навіть, я відчувала його присутність", – ділиться враженнями виконавиця.

Для цієї події Христина обрала елегантну сукню від дизайнерки Дарії Донець.  До речі, сама співачка теж закружляла у танці. Пару у віденському вальсі їй склав Олег Скрипка, який теж виступав на балу та з яким співачка нещодавно випустила спільну пісню "Зима".

Матерiали по темi
Христина Соловій записала свій перший дует з Олегом Скрипкою

Цього року Український бал у Відні відвідало близько 700 осіб. Подія несе в собі, перш за все, благодійну мету – зібрані кошти направляють на потреби дитячих будинків в Україні.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту