Фото: Twitter Andriy Karpenko ‏

Хто "актив", а хто "пасив": як соцмережі відреагували на бійку Ляшка і Геруса (фото, відео)

Українці з іронією та сарказмом відреагували на сутичку колишнього депутата від "Радикальної партії" Олега Ляшка та представника "Слуги народу" Андрія Геруса у приміщенні аеропорту "Бориспіль".

6 листопада в приміщенні аеропорту "Бориспіль" стався черговий спаринг політиків.?

В одному кутку імпровізованого і незапланованого рингу був очільник "Радикальної партії" Олег Ляшко, а в іншому - представник "Слуги народу" Андрій Герус, який є головою комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у Верховній раді України IX скликання.

Почалось все з того, що Ляшко з образами підійшов до Геруса. "Що ти тут робиш? Чому ти не з народом? За які гроші ти тут знаходишся?", - обурено "наїхав" "радикал" на "слугу". Називав Андрія "чмошником", "проходимцем", "аферистом" і тикав йому пальцем в груди. Також Ляшко висловив претензію Герусу, що він нібито "запустив російську електроенергію в Україні", чим зрадив націнтересам країни. Потім попросив Геруса покинути ЗОД аеропорту (зал офіційних делегацій - Ред.), після чого і розпустив руки. Про інцидент першим повідомив сам Олег Ляшко, поширивши відео сутички.

Андрій Герус в цей момент був явно розгублений, адже йому "неслабо дісталося". Депутат під час сутички був сам, а Ляшко - з помічником, тому 2 на 1 - не чесно, як-то кажуть ?.

У своєму дописі у Facebook нардеп написав, що обійшлося без ушкоджень, лише постраждала сорочка.

"Оскільки вважаю Ляшка найбільш продажним (екс)політиком, то - це хороший індикатор, що і як робити надалі. А у немонополіста, схоже, там вже зовсім дах поїхав, якщо дійшли до такого дна", - поділився Герус.

У соцмережах, як завжди, вибух. Хтось підтримує одного політика, хтось - іншого. Також українці дотримуються думки, що перед ними розіграли чергову виставу. 

Новий привід для мемів та жартів - свято для креативних користувачів. Цього разу гумористи у соцмережах розігралися ні на жарт.?

Фото: @TylerfromMU
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту