Хто буде пародіювати Зеленського у "Вечірньому Кварталі"

Студія "Квартал 95" запускає конкурс пародистів президента - це буде народний кастинг.

Уже 14 років поспіль Студія "Квартал 95" з гумором та іронією на сцені показує політичне життя України. За цей час у країні змінилося чотири президенти. І, звісно, всі вони були основними персонажами в концертах "Вечірнього Кварталу".

Тепер, коли художній керівник "Кварталу" і сам став президентом, виникло питання, хто міг би краще за всіх виконувати його роль на сцені. Було прийнято рішення провести народний кастинг на роль президента України.

Як повідомляє прес-служба студії "Квартал 95", у конкурсі пародистів Володимира Зеленського може взяти участь будь-хто, головне – продемонструвати голос "з хрипцою".

"Якщо Ви впевнені, що зможете смішно і правдоподібно показати Зеленського, що Вам повірять не тільки близькі, а й охоронці на прохідній Адміністрації Президента, надсилайте своє відео на адресу: zeparodist@ukr.net, - ідеться в повідомленні прес-служби "Кварталу". - На кращого "Зеленського" очікує поява на концерті-зйомці "Вечірнього Кварталу". Ваш талант пародиста побачить вся країна в ефірі каналу 1+1.

Вимоги до відео: хронометраж 1-3 хвилини, горизонтальна зйомка, чітка картинка та звук. У листі вкажіть свої контактні дані, щоб ми могли з вами зв'язатися".

"Йод" бажає всім удачі та впевнений, що пародії "Кварталу" на Зеленського будуть не менш гострими і смішними, ніж на його "попередників".

Матерiали по темi
Євген Кошовий: "У порівнянні з Зеленським, я дуже лояльний керівник" (відео)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту