"Хто не матюкається в транспорті - той гарний, як кучері Іво Бобула": з'явився проект чемності від дизайнера із Дніпра

Фото табличок у міському транспорті підніме вам настрій.

Дизайнер з Дніпра Віктор Нікішов створив наліпки для транспорту, які розмовляють простою та зрозумілою мовою. Вони пропонують усміхатися кондуктору, не включати музику, не кричати, коли розмовляєш по телефону, також радять не лаятися, пише Telegraf.design у своєму "Фейсбуці".

"Цим проєктом я хотів показати, що будь-яка, навіть найзвичайніша наліпка може бути цікавою. Дніпро перше місто в нашій країні, в якому це з'явилося. Я дуже сподіваюся, що в нашій творчій країні буде більше цікавого там, де на це не звикли чекати", - каже дизайнер.

Окрім Іво Бобула у креативних наліпках також згадують Олега Винника, Павла Зіброва, Петра Чорного, Михайла Поплавського, Віктора Павлика та Софію Ротару.

Ось як це виглядає:

facebook.com/telegraf.design
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту