Хто переміг у дебатах - висновки букмекерів

Перед тим, як Зеленський і Порошенко зустрілися на стадіоні, коефіцієнти ставок на перемогу у виборах були одні, а відразу після дебатів вони змінилися.

Всі вже в курсі, що сьогодні на стадіоні пройшли дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка. Там зібралися близько 40 тисяч глядачів, багатьох з яких привезли на автобусах або запросили за гроші.

Але хто переміг на цих дебатах - визначити складно. Шанувальники Зе впевнені, що сильнішим був їх кандидат. Прихильники По не сумніваються, що переміг чинний президент.

Але ми помітили цікавий момент. Перед початком дебатів букмекерські контори приймали ставки на перемогу Зеленського з коефіцієнтом 1,14, а на Порошенко - 4,8. Відразу ж після "стадіонного батла" вони змінилися. Тепер ситуація така: на Володимира Олександровича - 1,12, на Петра Олексійовича - 5.00.

Тобто, букмекери вважають, що після дебатів шанси на перемогу Порошенка знизилися. А це означає: нехай і з невеликою перевагою, але на стадіоні переміг Зеленський.

 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту