Художники Девід Гокні і Дем'єн Герст показали нові роботи, щоби підтримати людей під час кризи

Фото: Damien Hirst and Science Ltd
Одну з картин може завантажити і роздрукувати будь-хто охочий.

Британські художники Девід Гокні і Дем'єн Герст написали твори мистецтва у відповідь на пандемію коронавірусу, пише Blueprint.

Дем'єн Герст представив дві нові роботи: на одній з них зображена веселка у вигляді серця (кошти від продажу цієї картини підуть на благодійність), а на іншій - веселка і метелики (її, за бажання, може скачати собі кожен).

"Навколо дуже багато занепокоєння, багатьох зачепила криза. Я думаю і сподіваюся, що мистецтво зможе витягнути людей з цього стану", - сказав Дем'єн Герст.

Девід Гокні показав десять робіт - їх він намалював на своєму iPad, перебуваючи на карантині в Нормандії. Одну з робіт художник назвав так: "Пам'ятайте, вони не можуть скасувати весну". Девід Гокні зазначив, що він хотів донести до аудиторії, що "в кінці тунелю під назвою COVID-19 є світло".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту