Хуліо Іглесіасу "присудили" 42-річного сина - тест на батьківство не проводили (фото)

Фото: wikimedia.org
Адвокати наполягали на тому, що чоловік - дуже схожий на іспанського співака.

Суд першої інстанції у Валенсії ухвалив, що 42-річний іспанець на ім'я Хав'єр Санчес Сантос - це син 75-річного Хуліо Іглесіаса, відомого співака.

Як повідомляє elpais.com, тяганина щодо цієї справи тривала понад 30 років. Мама Хав'єра, португальська танцівниця Марія Едіте Сантос довгі роки наполягала на тому, що у 1975-му році на узбережжі Коста-Брава у неї закрутився роман з іспанським виконавцем. Він, до речі, у той час був одружений на журналістці і моделі Ісабель Прейслер.

Іглесіас так і не пройшов експертизу ДНК на батьківство - відмовився. Зате її пройшов чоловік португальської танцівниці - тест підтвердив, що той сеньйор - точно не батько Хав'єра Санчеса.

Суддя постановив, що Хав'єр "має очевидну фізичну схожість" зі своїм потенційним батьком Хуліо. Також враховувалися докази, які підтверджують, що Іглесіас і танцівниця Марія були знайомі і "мали певні контакти" на момент передбачуваного зачаття. Також були взяті до уваги судові прецеденти, за яких відмова від ДНК-тесту автоматично означала визнання батьківства.

Чи справді схожий 42-річний чоловік на відомого співака - судіть самі за фото нижче:

Адвокати Іглесіаса вже оголосили, що будуть оскаржувати рішення валенсійського суду.

Офіційно у Хуліо Іглесіаса, який продав більше 300 мільйонів своїх платівок і став найбільш комерційно успішним іспаномовним виконавцем в історії, вісім дітей. Найвідоміший з них - співак Енріке Іглесіас.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту