Hyundai презентував електрокар з джойстиками замість керма і піксельними фарами

Фото: Hyundai Prophecy / © Motor1, naked-science.ru
Концепт-автомобіль вже називають гібридом Porsche і Tesla.

Корейська компанія Hyundai показала електро-концепт-кар Prophecy. Спочатку передбачалося, що машину презентують на Женевському автосалоні, який мав відбутися на початку березня. Але ці плани порушила епідемія коронавірусу, повідомляє Naked Science.

Футуристичний дизайн машини сприйняли неоднозначно. У прес-релізі Hyundai кажуть, що Prophecy має "культовий силует ідеальних пропорцій", а дизайнери компанії створили "вищу форму автомобіля". Журналісту видання The Verge концепт-кар нагадав "Porsche 911 і Tesla 3, які зіштовхнули, а потім зліпили докупи, заливши обсидіаном".

Дві найбільш незвичайні риси дизайну Prophecy - піксельні фари і відсутність керма. Керувати машиною можна за допомогою двох джойстиків, які знаходяться з боків від водійського сидіння.

Фото: Hyundai Prophecy / © Motor1, naked-science.ru

Електронна панель приладів може повертатися і перетворюватися на мультимедійний екран, який буде єдиним цілим з дисплеями на дверях, під бічними вікнами автомобіля.

Про випуск серійної версії машини мова поки не йде. Швидше за все, Hyundai Prophecy буде лише зразком, з якого автовиробники зможуть запозичувати свої ідеї для електромобілів майбутнього.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту