Ідеальні прогулянки містом: український додаток вибудовує маршрути на основі інтересів користувача

Тепер не вийде сказати екскурсоводу "А це мені навіщо?".

У мобільному додатку для прогулянок WalQlike з'явиться нова функція - налаштування маршруту на основі бажань самого користувача.

Раніше туристам пропонували прогулятися столицею десятьма квест-маршрутами, серед яких - "Фонтани Києва", "Коти й котики Києва" або "Мисливці на привидів". Це заздалегідь складені прогулянки з чітким набором локацій, про що ми згадували окремо.

Тепер додаток навчився підлаштовуватися під смаки туриста і формуватиме прогулянковий маршрут так, як того захоче сам користувач. Маршрут буде генеруватися додатком на підставі інтересів, які користувач вкаже перед стартом "подорожі".

На стартовому екрані потрібно зазначити, скільки людей збираються слідувати по маршруту, скільки у них вільного часу - і вибрати сферу, локації з якої вони хочуть подивитися (історія, культура, музеї, архітектура та ін.). На підставі цієї інформації додаток формує індивідуальний маршрут з того місця, де користувач перебуває на даний момент.

Таким чином, дві людини, які перебувають на одній локації, але обрали різні уподобання в додатку, пройдуть різними маршрутами. Локації для них регулярно поповнюються завдяки співпраці з місцевими гідами.

Як зазначив Стас Околот, співзасновник WalQlike, "таким чином ми хочемо опустити все те, що не цікаво конкретній людині, і провести його тільки тими місцями, які для нього дійсно важливі".

Ця функція допоможе туристам краще пізнати Київ і пройтися не тільки популярними українськими пам'ятками, а й менш відомими. Оновлення запрацює наприкінці жовтня.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту