IKEA створили колекцію дитячих іграшок з малюнків дітей (фото)

Фото: ikea.com
Огірок-супергерой, райдуга в шкарпетках та милий монстрик - як вам таке?😊

Іграшки за мотивами дитячих малюнків - що може бути більш мімімі?😊

Скандинавська корпорація Ikea презентувала свою щорічну колекцію іграшок SAGOSKATT. Вона натхненна дитячими малюнками. У лінійці 6 м'яких іграшок: веселка в шкарпетках, огірок-супергерой, мишеня з повітряними кульками, райдужний жираф, веселий блакитний монстр та милий червоний монстр. 

Діти, які створили ескізи для іграшок розповіли про свої творіння.

Наприклад, 5-річний Даррен Ван Хей з Китаю намалював веселку в шкарпетках. Хлопчик розповів, що багато думав про те, як там веселці на небесах і вирішив одягнути їй шкарпетки, щоб та не змерзла.

Нур з Йорданії придумав мишеня з кульками, навіть ім'я йому придумав - Джессі, який завжди готовий до вечірок.

9-річний Кілліан з Німеччини автор огірка-супергероя Гуркі. Задум був грандіозний - мотивувати дітей та інших огірків.

Райдужний жираф - справа рук 6-річної Клаудії з Канарських островів. Дівчинка каже, що той їсть тільки здорову їжу та трохи пустотливий.

А монстри, яких придумав 9-річний Томас з Греції, - не страшні, а веселі. Вони люблять обійматись та завжди відганяють нічні кошмари від дітей.

Фото: ikea.com

Вартість однієї такої іграшки 5 доларів (125 грн). Усі кошти від продажу Ikea обіцяють направити у дитячий благодійний фонд.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту