Фото: flickr.com/Daniel Oberhaus

Ілон Маск відреагував на протести в Білорусі й запитав, як можна допомогти

Користувачі Твіттера повідомили йому контакти людей, які збирають фінансову допомогу для постраждалих, а також попросили поширювати інформацію про протести й те, що відбувається в країні.

Користувач соцмережі Ервін Вейков опублікував допис, у якому англійською мовою розказав про те, що відбувається у Білорусі.

"Білорусь горить. Вбивства, побиття та катування - саме так автократія перемагає на виборах. Поширюйте це".

Також до публікації Вейков додав відео з протестами. Він тегнув під дописом Ілона Маска та Білла Гейтса і додав: "Хто-небудь, хто має голос - використайте його". 

На твіт відреагував Ілон Маск. Він написав: "Мені прикро це чути. Як я можу допомогти?"

Інші користувачі зазначили, що найкраще - це розповсюджувати інформацію про тортури та знущання з білорусів світом. Проте постраждалі від протестів потребують лікування, тому також Маску надали контакти осіб, які шукають для цього гроші.

Допомогти білорусам можете й ви ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту