Фото: flickr.com/photos/whitehouse

Імпічмент не відбувся. Сенат США провалив голосування за відставку Трампа

Для ухвалення позитивного рішення щодо імпічменту не вистачило 20 голосів республіканців, до яких належить президент США.

Сенат (верхня палата Конгресу США) виправдав Дональда Трампа в процесі імпічменту за обома пунктами звинувачення.

Президент штатів проходив за двома статтями - зловживання владою і перешкоджання роботі Конгресу, повідомляє CNN.

Нагадаємо, демократи - партія, що протистоїть республіканцеві Трампу, - зажадали імпічменту президента через тиск на українську владу у справі діяльності Хантера Байдена в Україні. Він є сином головного конкурента Трампа на виборах - Джозефа Байдена, ексвіце-президента США.

Після того, як нижня палата Конгресу проголосувала за ініціацію імпічменту, експерти засумнівалися в тому, що відставка Трампа відбудеться. Верхня палата, яка приймає остаточні рішення в парламенті США, в більшості складається з республіканців - 53 сенатори проти 47 демократів. А сам Дональд Трамп належить до республіканців.

Прогнози політологів і журналістів виправдалися. У першому голосуванні за імпічмент проголосували всі 47 демократів і один республіканець Мітт Ромні. У другому голосуванні "за" були тільки демократи. Для того, щоб імпічмент відбувся, знадобилося б 67 голосів сенаторів.

У виданні зазначають, що саме голосування було не більше ніж показовим виступом, а результат процесу ініціації імпічменту - передбачуваним з самого початку. Але демократам він був на руку для псування репутації Трампа перед виборами, що і могло стати метою початку процедури імпічменту президента США.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту