Instagram, Facebook та WhatsApp зламалися по всьому світу: у чому проблема

Photo by Jakob Owens on Unsplash
Через збій на серверах у користувачів соцмереж та месенджерів виникли проблеми з доступом.

Користувачі з усього світу відчувають труднощі з доступом до соцмереж Instagram і Facebook, а також до месенджера WhatsApp.

Як повідомляє dailymail.co.uk, найбільше постраждали від збою у роботі мереж користувачі у Європі та США, однак звіти про помилки також надходять з Австралії, Бразилії, Колумбії, Японії, Мексики, Філіппін, Сінгапуру, ПАР та Уругваю.

У користувачів Instagram виникли проблеми з публікацією та переглядом фото та сторіс. Користувачі Facebook стверджують, що у них виникають проблеми зі входом на свої сторінки, доступом до них, а також відображенням світлин. Користувачі WhatsApp не можуть надсилати та отримувати повідомлення, а невелика кількість взагалі не може увійти до системи.

Як пише theverge.com, у Facebook уже заявили, що "працюють, аби якомога швидше нормалізувати ситуацію". При цьому про причини масштабного збою не повідомляється. Однак, скоріше за все, аварія сталася на серверах компанії Facebook, що потягнуло за собою і проблеми пов'язаних сервісів інших програм та служб.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту