Instagram оголосив, що буде платити інфлюенсерам

Фото: Gerd Altmann, Pixabay
Тепер у топ-блогерів з'явиться офіційна "зарплата".

Instagram запроваджує нові способи монетизації контенту. Представники соцмережі оголосили, що дозволять інфлюенсерам заробляти гроші на платформі за допомогою декількох способів, пише The Blueprint.

Серед них - реклама в IGTV, відсоток з продажів товарів через Instagram Shopping і прибуток від цифрових значків, які зможуть купувати глядачі Instagram Live ефірів. Обіцяють, що інфлюенсери отримуватимуть по 55% доходу від кожного рекламного розміщення і від прямих продажів.

Платні значки Instagram Live коштуватимуть $0,99, $1,99 або $4,99 - за них блогери отримають весь прибуток. Ці мітки виведуть в топ коментарі глядачів прямих ефірів.

Перші подібні інтеграції з'являться в соцмережі наступного тижня. На які регіони поширяться нововведення, не уточнюється.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту