Фото: Erik Lucatero / Unsplash

Instagram почне боротися з булінгом у коментарях

Нова функція працює на основі штучного інтелекту.

Instagram буде аналізувати коментарі користувачів на предмет образливого змісту.

Нова функція соцмережі, розроблена на основі штучного інтелекту, буде попереджувати користувача про те, що в його тексті містяться слова, які ображають іншу людину.

Таким чином Instagram буде боротися з булінгом, повідомляється на сайті компанії.

Фото: Instagram

Під час тестування нової функції банери з попередженнями дійсно змушували частину користувачів змінити текст коментаря. Деякі люди взагалі передумували його публікувати, зазначили в компанії.

За словами розробників, соцмережа повинна заохочувати створення здорової атмосфери в Інтернеті й прибирати будь-які негативні тенденції у спілкуванні, в тому числі булінг.

Згодом Instagram введе ще одну функцію, яка дозволить ховати коментарі образливого змісту від інших користувачів соцмережі. Але автор образливих пропозицій продовжить їх бачити.

Захист від булінгу запрацює в Instagram з новим оновленням найближчими днями.

Фото: Instagram
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту