Instagram створив нову функцію для зручності користувачів під час карантину

Фото: Unsplash by freestocks
Вона дозволяє одночасно переглядати стрічку та спілкуватись у відеочаті.

Через карантин, який зараз запроваджений у багатьох країнах, Instagram запустив нову функцію. Вона називається "Co-Watching". Головна її зручність - можливість одночасно переглядати стрічку та спілкуватись у відеочаті. Про це повідомляють на офіційному сайті Instagram.

Розробники соцмережі кажуть, що така функція полегшить користувачам Instagram перебування у соцмережі під час COVID-19.

Запустити її легко: під час відеочату потрібно натиснути кнопку у лівому верхньому кутку. Тоді на екрані з`явиться стрічка, але друзі, з якими ви зараз спілкуєтесь, не зникнуть теж. До речі, одночасно в Instagram-відеочаті можуть зв`язуватись до шістьох користувачів.

Фото: about.instagram.com

А ще через пандемію коронавірусу компанія додала інші нові функції: при введенні запиту "коронавірус", в пошуку першими результатами будуть показані акаунти ВООЗ, а також спеціальна вкладка з перевіреними даними про хворобу.

Фото: about.instagram.com
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту