Instagram випустив документальний серіал про булінг (відео)

Фото: Unsplash Timothy Eberly
Епізоди серіалу можна подивитись на IGTV в соцмережі.

Підлітковий булінг – питання, яке ніколи не покидає суспільство. Зараз ще й триває тиждень боротьби проти дитячого булінгу (детальніше у нашому матеріалі). Instagram не відстає – вони випустили документальний серіал про підлітковий булінг Un-filtered ("Без фільтру"), пише Variety

Режисер мінісеріалу, який можна переглянути на IGTV в соцмережі, - Джона Хілл. Історія складається лише з чотирьох епізодів, тривалість одного приблизно 5 хвилин. Кожен з них присвячений історіям молодих людей віком від 13 до 25 років, які пережили знущання безпосередньо чи в Інтернеті.

Режисер серіалу каже, що він про те, як це переживати ненависть тільки тому, що в тебе інакший вигляд, як жарти можуть заходити занадто далеко та як молоді жінки борються зі стереотипами щодо зовнішнього вигляду.

"Я намагався створити середовище, у якому молоді люди могли б відчути, що їх чують. Мені б хотілося, щоб існувала платформа, де можна було дізнатися про труднощі й досвід інших людей. Сподіваюся, це надихне молодь поділитися своїми історіями і не почуватися самотніми", – каже Джона Хілл.

Матерiали по темi
Авторка дитячої книжки про булінг: "Її варто прочитати для того, аби дізнатися, як багато діти не розказують"
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту