Instagram встановив вікове обмеження на користування додатком

Фото: Unsplash by freestocks.org
Тепер, якщо вам ще немає 13, зареєструватись у соцмережі - не можливо.

Instagram вводить нове правило. Відтепер, щоб почати користуватись соцмережею, потрібно вказати свій вік, адже він став обмеженим. 

Мета нового правила - зробити користування додатком більш безпечним для дітей, пишуть на офіційній сторінці Instagram Info Center

13 років - це саме той вік тепер, коли можна починати користуватись соцмережею. При реєстрації користувача просто запитуватимуть дату народження. Якщо реєстрація буде проходити через Facebook, то ці дані підтягуватимуть автоматично. При цьому, ця інформація не буде потім публічною, вона буде використана для кращої персоніфікації контенту, який відображається в соціальній мережі. Наприклад, неповнолітнім не транслюватиметься реклама, що не підходить їм за віком.

Матерiали по темi
Заборонили рекламу та заблокували маски - чому Instagram ввів нові закони
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Boguhs Stepan
Мені 21 а мене заблокували за неповнолітніми що робити
29 лют 2020 р., 09:51
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту