Instagram запроваджує нові правила публікацій: дієти та косметологія - під ретельним контролем

Фото: Unsplash by Callie Morgan
Сумнівні поради щодо схуднення чи рекламу косметологічних процедур хочуть приховати від неповнолітніх.

Спочатку Instagram був просто соцмережею для публікування фоток та спілкування з друзями, зараз - це платформа для реклами, бізнесу та піару всього на світі. Шаленої популярності останнім часом набули хештеги #diets, #dietarysupplements, #cosmetology, що означає - дієти, дієтичні добавки та косметологія. Та часто-густо поради у цих сферах дуже сумнівні. Хто "ведеться" на них? Правильно - підлітки. А потім дівчатка, гонячись за удосконаленням себе, - псують своє здоров'я.

Щоб такого не було, Instagram вносить правки до правил публікацій про схуднення, косметичні та медичні  процедури, пише The Guardian. За новими правилами, обмеження торкнулось такого:

  • Публікації, у яких є є заклик до покупки продукції для схуднення чи сумнівних косметичних процедур, приховуватимуть від користувачів молодших 18 років;
  • Якщо у публікаціїї є відкрита реклама "чарівних" дієт, або дієтичних добавок, або є комерційні елементи (наприклад, знижкові коди), то її видалять.

Таких заходів вживають, щоб убезпечити користувачів. У компанії зізнаються, що помітили підвищену активність серед користувачів саме у сфері дієтології та схуднення. Але дієти, детокс і косметична хірургія, які просувають у мережі, можуть згубно впливати на фізичне і психічне здоров'я молодих людей.

"Ми хочемо, щоб Instagram був позитивним місцем для всіх, хто його використовує. Ця політика є частиною нашої безперервної роботи щодо зниження тиску, яке можуть відчувати люди в соціальних мережах", - прокоментувала Емма Коллінз, менеджер по суспільній політиці Instagram.

Стежити за дотриманням нових правил і визначати міру покарання буде команда модераторів. Користувачі зможуть поскаржитися на публікації, в яких побачать порушення.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту