Instagram заборонив хештег #море і визнав небезпечними для життя його фото

Фото: Webster2703, Pixabay
Подивитися заблоковані світлини можна, але після попередження про те, що це шкодить здоров'ю та може призвести до смерті.

Зустрічайте дичину дня: Instagram заборонив нам дивитися на море  🤣 Якщо ви спробуєте пошукати світлини за хештегом #море у цій соцмережі, то побачите лише білий екран і наступне повідомлення:

"Дописи зі словами та позначками, які ви шукаєте, часто спонукають до поведінки, яка може завдати шкоди здоров'ю або навіть призвести до смерті. Якщо ви переживаєте важкі часи, ми хотіли б допомогти вам".

Подивитися на світлини моря все одно можна, але при цьому ви отримаєте чергове попередження:

"Ми сховали дописи з хештегом #море, щоб захистити нашу спільноту від вмісту, який може заохочувати поведінку, що може наносити шкоду та навіть призвести до смерті".

Чому море визнано таким небезпечним в україномовному та російськомовному Instagram – не ясно, враховуючи, що дивитися на фото моря з хештегом іншими мовами можна без будь-яких обмежень. Наприклад, дописи з хештегом #sea (англійською) чи #mar (іспанською) залишаються у відкритому доступі.

Може, це такий натяк, що море українцям цього року через карантин не світить, то краще на нього навіть не облизуватися? 😁

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту