Instagram запускає новий сервіс, який схожий на TikTok

Фото: Pexels

Instagram Reels - новий сервіс від Instagram. Він дуже схожий функціоналом на TikTok, адже там так само можна буде записувати коротенькі відео. Наразі він доступний лише у 50-ти країнах, перелік яких не опублікований. Сервіс надалі працюватиме в країнах, де Facebook володіє правами на використання музики, пишуть на офіційному сайті Instagram.

В Instagram Reels можна створюватиме короткі 15-секундні відео з додаванням музики, звуків та візуальних ефектів. Десь ми вже таке точно бачили.?

Також будуть функції пришвидшення та уповільнення роликів, можливість зйомки зі зворотнім відліком та можливість об'єднання відео.

Користувачі зможуть ділитися відео не лише в Stories, а й з підписниками та близькими друзями.

Кажуть, що Instagram Reels запускають для того, щоб Facebook міг конкурувати з TikTok, де основною аудиторією є американські підлітки, пише Reuters.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту