Instagram запустив новий месенджер для спілкування з близькими друзями

Фото: newsroom.fb.com
Якщо вам та вашим найближчим друзям мало звичайного Instagram чи Facebook, то новий додаток Threads - спішить на допомогу.😉

Додаток для знайомств Facebook розробив, тепер вирішив зайнятись укріпленням дружніх зв'язків своїх користувачів.

Соцмережа представила новий додаток Threads (від Instagram). Він дозволить вам завжди залишатись на зв'язку з найкращими друзями: обмінюватись повідомленнями, аудіозаписами, відео та фото. Це щось схоже на Instagram Direct, але у своєму такому відділеному від усього приватному просторі. 

Фото: newsroom.fb.com

Особливість додатку те, що у ньому буде кнопка швидкого доступу до камери, тому, якщо ви терміново захочете надіслати другу те, що бачите на даний момент, то відкрити додаток та зробити запис можна буде буквально у "два кліки".

Також буде можливість ставити свій статус - тобто те, що ви робите на даний момент. Наприклад, "У русі🚗", "Навчання📚", чи "Займаюсь прокрастинацією😅". Його бачитимуть тільки ваші найближчі друзі.

Переписки з вашими близькими друзями будуть відображатись як у Threads, так і у Direct. А додаток буде доступний і для Android, і для iOS. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту