Фото: Brooke Cagle / Unsplash

Into Z Future: сучасна молодь - найкреативніша в історії

Вчені з'ясували, що представники покоління Z більше відкривають власних бізнесів і розвивають світ інформаційних технологій.

А ви казали "все пропало".

Snapchat и JWT Intelligence випустили нове дослідження, в якому стверджують, що покоління Z - найбільш творче та підприємливе за усі роки існування людства.

Молоде покоління вже у свої 13 починає створювати та монетизувати власну продукцію, розроблює цілі імперії інтернет-девайсів та впроваджує стратегії впливу на людей через соцмережі.

Не дивлячись на невтішні показники впливу Інтернету на населення, поколінню Z, здається, "все ніпочьом": соціальні медіа та надсучасні технології лише стимулюють його розвиватися й відкривати власні справи, зазначає MMR.

Як стверджують дослідники, молоді люди у віці від 13 до 22 років постійно займаються творчістю - однак не такою, якою усі звикли її сприймати. Їх головна зброя - це селфі, емодзі та креативні дописи,  які за останні роки створили цілу діджитал-арену, що стала основним місцем для розвитку бізнесів та отримання з них прибутку.

Нижче наводимо цікаві факти з дослідження щодо покоління Z:

  • 55% молодого покоління вважають Інтернет найкращим простором для розвитку креативності
  • 56% використовують соціальні мережі для вираження себе
  • 27% зламують програми, щоб зробити те, для чого вони не призначені - наприклад, щоб додати відсутній звук або змінити зображення
Фото: Annie Spratt / Unsplash

Хоча зворотна сторона у цьому Інтернет-захопленні таки є.

Яка - згадуємо тут ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту