«Шукаємо ката!»: душогуба на державну службу підбирають через газету

На Шрі-Ланці відновили смертну кару, а виконавця вироків сподіваються знайти через оголошення у пресі.

Президент Шрі-Ланки Маїтріпала Сірісена повідомив, що має намір у найшвидший термін скасувати у країні мораторій на смертну кару. У зв’язку з цим влада відкрила вакансію ката, якого хочуть знайти через оголошення в газеті.

У тексті об’яви, яку цитує CNN, сказано, що майбутній душогуб-держслужбовець має бути чоловіком не молодше 18 і не старше 45 років, мати «відмінні моральні якості», а також «дуже добрий розум та фізичну силу».

«Переможця» оберуть на конкурсній основі, а на всіх кандидатів чекає обов’язкове обстеження у психіатра.

На Шрі-Ланці не стратили жодну людину, починаючи з 1976 року, коли почав діяти мораторій на смертну кару. Але злочинцям, засудженим за вбивства, зґвалтування чи незаконний обіг наркотиків все одно виносили смертні вироки, замінюючи їх на довічне ув'язнення. Нині у шрі-ланкійських тюрмах знаходиться 25 таких ув’язнених.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту