Ісландська дизайнерка почала в`язати моторошні захисні маски

Фото: Instagram yrurari
Завдяки цьому люди будуть дотримуватись дистанції.

Новий спосіб змусити людей дотримуватись соціальної дистанції - зробити так, щоб вони лякались одне одного. Напевно, саме так подумала ісландська дизайнерка Ірурарі (Ýrúrarí), яка поекспериментувала з дизайном захисних масок. Вона почала в`язати колекцію масок-чудовиськ, пише Designboom.

Дизайнерські маски можна побачити у Instagram дівчини. На них  присутні такі елементи: величезні губи, довгі язики, зуби з брекетами. Такими масками-страшилками дуже зацікавились люди, але дизайнерка заявила, що продавати їх не збирається. Дівчина каже, що її вироби насправді створені для того, щоби просто нагадати людям про необхідність дотримуватись дистанції у громадських місцях.

Це справді моторошно. Але цікаво, як би реагували на вулицях, якби такі маски і справді почали продаватись та носитись.😃

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту