Існують 2 списки щодо полонених. Рішення по них очікую на "нормандській зустрічі", - Зеленський

Фото president.gov.ua
Президент прокоментував, коли ми можемо очікувати нові хвилі повернення українських полонених.

Володимир Зеленський очікує перші позитивні рішення щодо ситуації з полоненими вже на зустрічі у "нормандському форматі", про це повідомив президент на пресконференції-марафоні у Kyiv Food Market, 10 жовтня.

"Ніхто ніколи не забуде жодної людини, яка в полоні – чи в Криму, чи в Росії, чи в ОРДЛО".

Зеленський зазначив, що існує 3 різні проблеми, пов'язані з українськими військовополоненими - у Росії, в ОРДЛО та з тими, місцезнаходження яких не підтверджено.

"У нас існує 2 списки обміну. Один – список людей, який будемо обговорювати саме з Росією. Бо ті люди на їхній території.

Існує другий список – полонені в ЛНР та ДНР. Це будемо обговорювати з "місцевою" владою.

Але існує й третє питання. Це люди, які, за нашими даними, знаходяться на території ОРДЛО, однак бойовики нам цього не підтверджують. І це найскладніша ситуація з усіх".

Якщо "нормандський формат" обговорення цього питання не спрацює, Зеленський очікує продовження переговорів у форматі "мінську", а також через прямі телефонні переговори з президентом РФ Володимиром Путіним. 

Матерiали по темi
Про що говорив Зеленський на пресконференції-марафоні (цитати, відео)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту