Іспанські пенсіонери скинулися і купили собі село

Photo by Sebastian Staines on Unsplash
Заради комфортної старості літні люди не пошкодували 140 тисяч євро.

Група іспанських пенсіонерів купила село в муніципалітеті Луго (автономна спільнота Галісія) за 140 тисяч євро, щоби з комфортом і без зайвих турбот провести там залишок свого життя, повідомляє Noticia.

Довгі роки село було безлюдним, останні мешканці покинули це місце 50 років тому. Але тепер у селища з'явився шанс на відродження.

Пенсіонери, що купили ці землі, пояснюють свій вибір так: "Тут у кожного з нас буде свій будинок, але при цьому ми всі будемо поруч".

Продало село агентство нерухомості, яке спеціалізується на покинутих об'єктах в Галісії.

Цікаво, що могли би купити, скинувшись, українські пенсіонери? Один квиток на літак, щоби подивитися на село іспанських пенсіонерів? Або просто вистачило б на те, щоб оплатити зимову комуналку когось одного з українських пенсіонерів?? Залишайте свої варіанти в коментарях.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту