Іспанський бренд весільного одягу подарує сукні усім медсестрам, які йтимуть заміж цього року

Фото: pronovias.com
Сукні зі спеціальної колекції The Heroes Collection вже доступні у магазинах Мадрида, Барселони та Севільї.

В Іспанії все працівниці медичних установ, які беруть участь у боротьбі з коронавірусом, отримають у подарунок весільні сукні від відомого бренду Pronovias, якщо вирішать вийти заміж цього року, пише Noticia.

Компанія Pronovias створила спеціальну "героїчну" колекцію The Heroes Collection для тих, хто в ці непрості часи за службовим покликанням лікує людей, ризикуючи власним здоров'ям.

Нареченим потрібно буде надати документ, який доводить, що вони дійсно працювали в госпіталі в період з 1 березня поточного року. Це може бути, наприклад, платіжна відомість. Ще одна умова: весілля повинне бути призначене на будь-яку дату у цьому році.

Якщо ці дві умови дотримані, можна домовлятися про зустрічі з представником компанії. Це можна зробити через сайт Pronovias. На зустрічі обговорюються всі деталі. Сукні з колекції The Heroes Collection доступні в магазинах Барселони, Мадрида і Севільї.

Фото: pronovias.com
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту