Іспанській поліції дозволили порпатися в телефонах учасників ДТП

Фото: SplitShire/pexels.com
Вартові доріг і порядку можуть читати текстові повідомлення і слухати голосові.

Іспанська поліція посилює контроль за забороною користування телефоном за кермом. Місцеві поліцейські отримали право вивчати вміст мобільних телефонів водіїв, які потрапили в аварію.

Як повідомляє Noticia, вартові доріг і порядку зможуть перевіряти текстові й голосові повідомлення в будь-яких месенджерах і соцмережах, зокрема, WhatsApp, Facebook, Messenger, Twitter. Це дозволить встановити, чи користувався водій телефоном під час водіння, що суворо заборонено. І дасть можливість проаналізувати, чи спровокувало це ДТП.

Однак прямо на місці ДТП правоохоронці не зможуть перевіряти телефони. Це буде можливо зробити лише в суді. Але видалення і стирання повідомлень навряд чи матиме ефект - мобільних операторів зобов'язали надати всі дані. Новий закон уже набув чинності.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту