Іспанський ресторан почав стягувати з клієнтів податок на коронавірус. Люди обурені

Photo by Danielle Rice on Unsplash
Заклад виправдовується тим, що несе збитки від епідемії.

Все почалося з повідомлення у Twitter, яке зробив користувач на ім'я Rui Meireles. Він показав рахунок із ресторану на Тенеріфе (Канарські острови). Там хлопець посидів з чотирма друзями, кожен з яких випив по кухлю пива. За це вони заплатили 10,80 євро. Однак це не все. До рахунку також була включена так звана "плата за ковід" – 1 євро ?

Відвідувач ресторану обурився і написав:

"Я розумію, що вихід з карантину тягне за собою збільшення витрат, більше робочого навантаження, купівлю засобів для дезінфекції і т.д. Але я вважав би за краще, щоби вартість продуктів піднялася на 10 чи 20 центів. Це дозволило б уникнути додаткової оплати".

Більшість користувачів підтримали Руї. Деякі відверто заявили, що це – ганьба.

Відгукнулася навіть Спілка споживачів (FACUA), де заявили:

"Це незаконно. Ми рекомендуємо подати офіційну скаргу, щоби не допустити подібного зловживання". 

Хоча були такі, які підтримали позицію ресторану: він несе додаткові витрати через безпрецедентні заходи безпеки та гігієни, які мусить організувати, аби працювати у часи пандемії. Але такі думки були у меншості ?

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту