Вчений показав простір, де живуть і навчаються нейромережі (відео)

Фото: Twitter Javier Ideami
Саме цей простір визначає систему роботи практично будь-якого сучасного штучного інтелекту.😳

Іспанський інженер та креативний директор компанії Ideami Хав'єр Ідеамі запустив проект "Ландшафт втрат". В його рамках вчений візуалізує той математичний простір, у якому живуть та навчаються нейромережі.

Саме особливості роботи цього математичного простору визначають роботу практично будь-якої сучасної системи штучного інтелекту: від програм автоматичного перекладу до систем розпізнавання осіб і таких додатків, як FaceApp.

Так, на перший погляд - це дивно, та здається, що таке передати на екрані - не можливо. Але Хав'єру вдалось, пише Meduza

Свою назву проект отримав від математичної функції втрат. Така візуалізація математичного простору дозволить контролювати можливі помилки у програмуванні при створенні нових додатків.

Матерiали по темi
Нейромережу навчили прибирати ананаси (і не тільки) з піци
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту