Історичне рішення: у Саудівській Аравії суд вперше дозволив жінці жити і подорожувати одній

Фото: Unsplash by Muhammad Ruqiyaddin
Все завдяки одній жінці, яка боролась за свободу три роки.

Справді - історичний момент. Суд у Саудівській Аравії визнав право жінки вільно жити і подорожувати по країні без дозволу опікуна, пише місцеве видання.

Все завдяки Меріам аль-Етібе. Прокуратура довгий час переслідувала жінку, звинувачуючи в тому, що вона поїхала в Ер-Ріяд без дозволу родини. Меріам відстоювала в суді своє право на свободу протягом трьох років. "Це було непросто, але воно того варте", - говорить жінка.

Наразі суд постановив, що це не є таким злочином, який заслуговує на покарання, оскільки "жінка - це доросла і розсудлива людина, яка має право вирішувати, де хоче жити".

Нагадаємо, у 2019-му році в Саудівській Аравії жінкам дозволили отримувати паспорт та здійснювати поїздки за кордон без дозволу опікунів. За рік до цього вони також отримали отримали можливість самостійно водити машину, працювати нотаріусами і навіть літати. Але суд виголосив таке рішення - вперше.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту