Історія однієї красуні: як стати "Міс Україна" без "папіка" та залишитися собою

Про життя до, під час та після найпрестижніших конкурсів краси – в історії Поліни Ткач, найгарнішої дівчини країни 2017 року.

Без макіяжу, з хвостиком та в кросівках – саме такий вигляд мала "Міс Україна-2017" Поліна Ткач, коли ми зустрілись з нею у кав’ярні. Дівчина зізналась, що це її звичний лук, а себе вона вважає "звичайною людиною - як усі".

Їй всього 20, але вона вже встигла попрацювати в парі з Даном Баланом, знятись у багатьох фотосесіях, взяти участь у показах відомих дизайнерів, засвітитись на різних телешоу та представити нашу країну в найпрестижнішому конкурсі краси – Miss World.👑

Здавалося б, є всі підстави "зловити зірку". Але, на щастя, це "хворобливе світило" пролетіло повз Поліни, не засліпивши її, а навпаки – відкрило очі на те, що відбувається навколо. А поруч з нею завжди щось відбувається. 

До конкурсу. Сором’язлива "вискочка"

Поліна, за її словами, росла в любові, але виховувалась доволі суворо. Батьки – київські інтелігенти, держслужбовці середньої ланки – постійно наголошували, що в житті думати треба не лише про себе. 

З мамою. Фото: Instagram polina.tkach

"Мама мені й досі робить зауваження в найпростіших життєвих ситуаціях. Наприклад, я виставлю пост в Інстаграмі, а за декілька хвилин повідомлення від неї: "Поліно, кому постав перед "коли". Або: "Що ти за фотку виставила? Ти бачила, що в тебе там одна нога більша за іншу? Можна іншу якусь?". У мене досі мамин контроль є".

Дівчина каже: все, що зараз має, – це заслуга батьків, адже вони постійно займалися її розвитком, надавали їй можливість спробувати себе в різному, шукаючи таланти та здібності.

Ще до школи у житті Поліни з’явилися танці, які дали спортивний гарт. Паралельно були петриківський розпис, англійська, навчання живопису упродовж 6 років. І досі у дівчини дома є картини, які їздили з нею до Парижа на дитячу виставку. Трохи пізніше, в підлітковому віці, були тренінги саморозвитку. Саме там Поліна і навчилась говорити на людях, бо до цього боялася - дуже соромилась. І взагалі посміливішала.

"Після школи я мала пів години, аби поїсти, і одразу виїжджала на заняття. Додому поверталась пізно ввечері, робила уроки, лягала спати. На вихідних не гуляла, бо мала конкурси на танцях, репетиції, заняття, тренінги".

Фото: Instagram polina.tkach

В школі Поліна Ткач ніколи не була відмінницею. Хорошистка – це про неї. А після 6-го класу, коли вона перейшла в іншу школу, її почали називати "вискочкою", адже жоден шкільний концерт, жодна постановка у школі не обходилась без неї. 

Фото: Instagram polina.tkach

Коли дівчині було 15, вона пішла на курси телеведучих. Там познайомилася з дівчинкою, яка організовувала покази різних дизайнерів. Саме вона й посприяла початку модельної кар’єри Поліни.

"Ця дівчина запропонувала мені просто прийти подивитись, а я, у свою чергу, напросилася взяти участь у показі. Це було на безкоштовній основі, але цікаво ж спробувати. Після того я сконтактувалася з дизайнерами, і ми вже далі працювали".

Крім моделінгу у Поліни є ще одна пристрасть, яка прийшла з дитинства – допомогати тваринам. З мамою вони вилікували та віддали в хороші руки чимало котів.

"Спочатку робила це через різні групи "ВКонтакте". Фотографувала тварин, виставляла світлини в соцмережі, роздавала кошенят. Так приємно, коли розумієш, що врятував якогось пухнастика".

Після школи дівчина спочатку пішла вивчати міжнародний бізнес у НАУ, але швидко зрозуміла, що це не її, й перевелась у КНУКіМ на спеціальність "Тележурналіст, телеведучий" (зараз – на третьому курсі). І, як каже Поліна, тепер вона "в своїй стихії".

На конкурсі. "Поліно, ти трохи роздупляйся, бо тебе не видно"

До того, як потрапила на "Міс Україна", вона була звичайною дівчинкою, маючи в Інстаграмі менше двох тисяч підписників. Того дня, коли їй написали з комітету конкурсу, дівчина готувалась до поїздки на три місяці за кордон - на модельну роботу за контрактом. 

Фото: Instagram polina.tkach

"Мене, до речі, спочатку хотіли взяти у найкраще модельне агентство Мілана – "Еліт". Але не взяли через розмір грудей, бо вони надто великі (повний третій розмір з параметрами 90/62/88. – Авт.).

Це було найобразливіше в моєму житті". 😁

На телефон їй надійшло повідомлення від кастинг-менеджера "Міс Україна": "Добрий день, Поліно! Ми хочемо запросити вас на співбесіду. Заповніть анкету і ми на вас чекаємо". Але дівчина його проігнорувала. Потім їй написали вдруге. Тоді вона сиділа з другом у кав’ярні, і саме він загорівся ідеєю та вмовив її заповнити анкету.

На кастинг Поліна прийшла в своєму стилі - джинси, сорочка, легкий макіяж і хвостик. "Без спецефектів", - як каже дівчина. На співбесіді також особливо не старалася, говорила абищо. Та все ж чимось зачепила кастинг-директора, яка з ходу сказала: "У тебе є всі шанси потрапити до фіналу".

Поліна згадує, що перші дні заселення в комплекс (будинок, де мешкають усі учасниці перед конкурсом) вона ридала. 

"Розмовляючи з мамою, ледь стримувалась, а подрузі плакала в трубку. Це було дуже важко, бо тут 25 таких, як ти, і всі "рвуть". До того ж, усі старші за тебе (Поліні тоді було 18. – Авт.). Особливо важко, коли до тебе підходять і кажуть: "Поліно, ти трохи роздупляйся, бо тебе не видно". А ти не розумієш, що не так".

Тоді дівчина обрала тактику – бути адекватною людиною, а не лізти до суддів з "тупими" питаннями та залицяннями, як деякі. І це спрацювало - вона перемогла.

Поліна лишилася звичайною дівчиною навіть під час нагородження. Вона так старанно натягала корону, що набила собі гулю – реальну, синю, що декілька днів боліла. А коли журналісти запитали про відчуття, іронічно відповіла: "Корона тисне". 😄

З особливими почуттями Поліна згадує інтелектуальний конкурс. Вона дуже боялася бути в ньому першою. Але закон підлості спрацював – перше питання від Влади Литовченко: "Поліночко, розкажіть, що таке щастя?"

"Моя перша думка: "краще б ви мене спитали вірш Шевченка". Чи щось конкретніше. А тут – про щастя… Я вирішила трохи потягти час:

"Усім добрий вечір. Я дуже рада стояти на цій сцені. Бажаю вам чудового настрою. Сподіваюсь, концерт подобається..." І поки говорила ці банальності, думала, що казати про щастя. 🤭

І закінчила фразою: "Щастя – це мить, тому бажаю вам її ловити".

Фото: Instagram polina.tkach

"Міс Світу" відбувався у Китаї. Там Поліна показала чудові результати: ТОП-40 зі 120 країн, ТОП-19 з усіх у конкурсі талантів (українка танцювала), ТОП-20 з моделінгу. 

Фото: Instagram polina.tkach

"Пам’ятаю, як "вигризла" можливість поставити Україну в центр Європи. В турі, коли всі виходять у національних костюмах, дівчата з'являлися на сцені групами – по континентах: Європа, Азія, Америка… Постановники кажуть: "Від Європи нам треба щось сексуальне". Я відповідаю: "Так сексуальне – це Україна. У нас найкращі жінки, класні пісні". Починаю їм вмикати треки, кліпи. Вони кажуть, що не дуже сексуально. Кажу: "Я вам зроблю сексуальне".

У результаті з’єднала там усе, що тільки можна: українські мотиви з латинськими ходами - і вони погодились це взяти. А я (тобто Україна) опинилась в центрі Європи – акцент при постановці зробили саме на мій танок".

Після конкурсу. "Багато дверей зачиняються через стереотипи"

Поліну почали впізнавати на вулицях. Мало хто підходив, бо думав, що вона не проста людина, а "королева" якась. Кардинально змінився ритм життя. Він став шалений – о 7-й ранку виїжджала з дому, об 11-й вечора поверталась. Спала в таксі, а батькам могла не дзвонити по 3-4 дні. Такий темп та зайнятість дівчині дуже подобався. Вона старалась не упускати жодної пропозиції роботи. Навіть закривала Чемпіонат Європи з хокею та проводила жеребкування Чемпіонату Європи з мініфутболу. 

Але водночас багато дверей зачинялись перед дівчиною. Усе через стереотипи. 

"У той час дуже важко було знайомитися з людьми. Тебе просять сказати, чим ти займаєшся, відповідаєш "Я "Міс Україна" - і одразу в усіх думка, що ти просто "торгуєш лицем". Думають, що ти "дурненька" та не хочуть слухати.

Але ті, хто слухають, потім кажуть: "О, так ти вмієш говорити? І навіть - нормальна людина".

Фото: Instagram polina.tkach

Уваги від значно старших чоловіків було море. Шукали номер телефону, писали в Інстаграмі, знаходили зв’язки через спільних знайомих. Останній варіант дівчина одразу відсікала, а переписки в соцмережах закінчувались на фразі "Як справи?" Кур'єри чи не щодня приносили букети або величезних м’яких ведмедів. Але з жодним з таких фанатів Поліна не вийшла "на каву". Каже, що трохи відлюдькувата в цьому плані.

Фото: Instagram polina.tkach

"Якось один чоловік дізнався, де я живу. І зранку прийшов сам з квітами. Я відчинила двері заспана, а на порозі – людина з букетом. Дарує і запрошує на каву. Я розумію, що це не кур’єр, і страшно стало. Але я чемно відмовила, подякувала і прямо перед ним зачинила двері"

У чоловіках її приваблює порядність, щирість і розум. А ось скупість, тупість (не в плані ерудиції, а щодо життєвих ситуацій) і непристосованість до життя дівчина терпіти не може.

"А ще мені важливо, як пахне чоловік", - усміхається Поліна.

Нині красуня не самотня. Але її обранець не якийсь "папік"-мільйонер, а молодий, талановитий актор студії "Мамахохотала" Євген Янович. Познайомились вони на зйомках гумористичного концерту, куди Поліну запросили одразу після конкурсу. Цікаво, що серед усіх акторів дівчина не запам’ятала тільки Женю. А от йому вона взагалі здалась "дурненькою". Але дуже сподобалась. І Женя наважився написати Поліні. 

"Від нього надійшло дуже дивне питання: "Ти в Києві живеш?" Але я відповіла.

Почали спілкуватись у мережі, а потім вийшли на каву - і закрутилось дуже органічно все.

Спочатку ми ховались, бо я не хотіла, щоб нас хтось бачив, насамперед мої знайомі. Але невдовзі всі про все здогадалися". 😉

Після конкурсу Поліна отримала ще один "подарунок долі" – зйомку з Даном Баланом в intro-відео, яке розпочинало його шоу Vеntigo.

Фото: Instagram polina.tkach

"Дан – це якийсь космос для мене. Я не перестаю його боготворити. Мені подзвонили два модельні агентства і сказали, що їм потрібна саме я. Не знаю, хто йому про мене нашепотів, чи він сам побачив десь. Та коли я назвала суму свого гонорару, а він у мене не маленький, мені написали: "Ого. Взагалі-то є дівчата, які нам за такі зйомки самі платять". Я відповіла: "Так візьміть їх. А в мене такий гонорар".

У результаті ми плюс-мінус домовились на суму, яка влаштувала всіх".

Відтоді дівчина підтримує зв’язок з артистом – переписується в Інстаграмі, спілкується на заходах. А нам відкрила маленьку таємницю, що творча робота з артистом не закінчилась, і невдовзі на нас чекає щось новеньке.

"Далі буде", - усміхається та підморгує Поліна Ткач.😉

Матерiали по темi
Конфузи на "Міс Україна": Забужко написала "Польові дослідження з українського села", а КНДР – це ресторан
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту