Італія вийшла на третє місце у світі за кількістю інфікованих коронавірусом

Photo by Dimitri Karastelev on Unsplash

Швидке поширення коронавірусу в північних регіонах підняло Італію на третє місце за кількістю випадків зараження серед країн світу: окрім Китаю вона поступається лише Південній Кореї (602 випадки), випереджаючи Японію (135 випадків), пише italia-ru.com. За офіційними даними, в понеділок, 24 лютого, в Італії підтверджено 219 випадків зараження, 6 з них - зі смертельними наслідками.

Ситуація в Італії зараз турбує всю Європу і, зокрема, сусідні країни: Франція, Швейцарія та Австрія уважно стежать за розвитком подій. Вже є ті, хто просить закрити кордони з Італією. Наприклад, лідер ультраправих у Франції Марін Ле Пен.

Що стосується ситуації по Європі в цілому, в неділю Румунія оголосила про перші заходи щодо стримування поширення інфекції, встановивши обов'язковий карантин для всіх людей, що прибувають з Ломбардії і Венето або перебували в двох італійських регіонах за останні 14 днів.

У той же час австрійська влада заблокувала поїзд у Бреннері через два випадки підозри коронавірусу у ньому. Зараз поїзди знову ходять.

"Ви можете подорожувати через перевал Бреннер. Будь-хто, хто не хоче їхати в Італію, може анулювати свій квиток і отримати компенсацію", - повідомляють австрійські залізничники.

Зазначимо, що коронавірус і справді є небезпечним тим, що дуже швидко поширюється, але смертність від нього у світі складає від 0,4% до 4%. Наприклад, від грипу у світі помирає приблизно 500 тисяч людей на рік.  
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту