Італія з 3 червня послаблює карантинні обмеження та відкриває кордони

Фото: Unsplash by @canmandawe
У разі нового спалаху коронавірусу влада знову посилить обмеження у певних регіонах країни.

Італія помаленьку виходить з карантину.? Уряд країни ухвалив рішення про послаблення обмежувальних заходів через поширення коронавірусу. 

З 3 червня в Італії дозволять вільно пересуватись всередині країни, а також відкриють кордони на в'їзд і виїзд, пишуть на офіційному сайті італійського уряду.

В`їзд до Італії дозволять з країн ЄС та Шенгенської зони, включаючи Швейцарію та Монако. Усі, хто перетнуть кордон більше не будуть змушені чекати 14-денний карантин. Але всеодно залишається в силі заборона на пересування для людей із підтвердженим діагнозом COVID-19 або для тих, хто контактував із зараженими.

В уряді Італії наголосили, що у разі нового спалаху коронавірусної інфекції влада на регіональному чи національному рівні може знову обмежити пересування в конкретних районах країни.

Відзначається, що всі зовнішні європейські кордони, тобто з рештою світу, залишаться закритими принаймні до 15 червня. В середині наступного місяця Європейська комісія вирішить, зняти блокаду чи продовжити її.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту