Італієць отримав диплом бакалавра у 96 років. Тепер він хоче піти на магістра

Чоловік хотів здобути освіту упродовж усього життя, але постійно відкладав через різні ситуації.

Дивовижна історія сталася в Університеті Палермо. Там випустили  найдорослішого студента в історії Італії - 96-річного Джузеппе Патерно ?, передає The Guardian.

Він отримав найвищу категорію диплома за фахом "Філософія".

Матерiали по темi
Як будемо вчитися після пандемії: 5 нових принципів освіти

Патерно хотів вступити до університету ще в 30-і роки, але його родина не могла платити за навчання. Потім настала Друга світова, і Джузеппе довелося піти в армію на посаду телеграфіста.

Після закінчення військових дій італієць влаштувався на залізницю, щоб прогодувати сім'ю. Тоді ж він отримав атестат про повну загальну середню освіту, відвідуючи вечірню школу після роботи. Джузеппе був 31 рік.

Вступити до університету йому вдалося тільки у 2017 році.

"Я вставав о сьомій ранку, щоб вчитися. Друкував роботи на старій машинці. Вдень відпочивав, а ввечері знову вчився", - розповів італієць. На питання сусідів "А навіщо тобі це?", Патерно відповідав: "Мені важливо втілити мрію".

Але на досягнутому Джузеппе зупинятися не хоче. Якщо дозволить вік, італієць планує вступити на магістратуру і закінчити повну вищу освіту.

Аплодуємо стоячи ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту