Італійка виграла в лотерею картину Пікассо, яка коштує мільйон євро

Фото: Unsplash by Steve Johnson

Оце так пощастило. Італійка виграла в лотерею картину іспанського художника Пабло Пікассо "Натюрморт". Створив її митець у 1921 році, а зображені там склянка абсенту та газета.

Щасливий квиток, вартістю 100 євро, жінці подарували, пише BBC. А тепер вона має полотно розміром 23 на 46 сантиметрів, яке оцінюють в 1 мільйон євро.

Благодійну лотерею проводив аукціонний будинок Christie's в Парижі. Ініціатива була спрямована на збір коштів для забезпечення доступу до чистої води в Камеруні, Мадагаскарі і Марокко, зокрема на будівництво і відновлення колодязів, обладнання селищ і шкіл.

Організатори кажуть, що в лотереї взяли участь більше 50 тисяч людей з різних країн світу. І, можливо, хтось хотів виграти саме ту картину Пікассо, але щасливчиком стала італійка. Сама того не очікуючи.😉

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту