Італійка виграла в лотерею картину Пікассо, яка коштує мільйон євро

Фото: Unsplash by Steve Johnson

Оце так пощастило. Італійка виграла в лотерею картину іспанського художника Пабло Пікассо "Натюрморт". Створив її митець у 1921 році, а зображені там склянка абсенту та газета.

Щасливий квиток, вартістю 100 євро, жінці подарували, пише BBC. А тепер вона має полотно розміром 23 на 46 сантиметрів, яке оцінюють в 1 мільйон євро.

Благодійну лотерею проводив аукціонний будинок Christie's в Парижі. Ініціатива була спрямована на збір коштів для забезпечення доступу до чистої води в Камеруні, Мадагаскарі і Марокко, зокрема на будівництво і відновлення колодязів, обладнання селищ і шкіл.

Організатори кажуть, що в лотереї взяли участь більше 50 тисяч людей з різних країн світу. І, можливо, хтось хотів виграти саме ту картину Пікассо, але щасливчиком стала італійка. Сама того не очікуючи.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту