Італійська поліція закрила магазин, що торгував "ліками" від коронавірусу за скаженими цінами

Photo by Anna Shvets from Pexels

Співпрацівники Туринської фінансової поліції ліквідували веб-магазин під назвою Coronavirus shop, який продавав "ліки" проти COVID-19 за непомірними цінами, пише italia-ru.com.

Іонізатори навколишнього середовища, маски, комбінезони, захисні рукавички, засоби для дезінфекції, окуляри, різні комплекти, фільтруючі маски, гігієнічні покриття, харчові добавки і навіть "вакцина" - це продукти, що рекламуються як гарантовані засоби для отримання повного імунітету від коронавірусу, які намагалися продати за сотні й тисячі євро.

Поліція попереджає, що кількість веб-шахраїв, які спекулюють на епідеміологічній ситуації, що склалася в Італії та по всьому світу, постійно зростає - всі вони готові гарантувати повний захист від зараження COVID-19, завдяки використанню найрізнорідніших засобів: від індивідуального захисту, які легко знайти на ринку, до вакцин (яких ще й близько немає).

Фінансової поліції Турина вдалося виявити ще 14 "підприємців", відповідальних за комерційне шахрайство, з офісами в містах Турин, Козенца, Неаполь, Фоджа, Ріміні, Салерно, Казерта, Модена, Кальярі, Кампобассо, Мантуя і Мачерата. Всі вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за вчинення злочинів.

Матерiали по темi
Як коронавіруси намагалися заразити планету, але не змогли. Історична протипанічна довідка
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту