Італійські діти будуть зобов'язані ходити в школу в масках навіть після закінчення карантину

Photo by Sharon McCutcheon on Unsplash
Також учням заборонять наближатися один до одного ближче ніж на один метр.

Учні в Італії повернуться в клас лише у вересні, тобто вже в новому навчальному році. Міністерство освіти працює над тим, щоб відкрити школи відповідно до вимог безпеки. Тому протягом 4 місяців, що лишилися до вересня, необхідно адаптувати установи до нової реальності в умовах COVID-19, пише italia-ru.com.

До кінця нинішнього року італійці, як і українські діти, будуть навчатися дистанційно, відвідуючи онлайн-заняття. Для цих цілей з бюджету Італії спочатку виділили 85 мільйонів євро, а потім ще 70 мільйонів євро до фондів, за допомогою яких школи зможуть купувати комп'ютерні пристрої для надання їх в оренду сім'ям.

З вересня школи просять гарантувати розміщення учнів на відстані більше одного метра один від одного. Можливо, учні будуть розділені на групи, які будуть слухати лекції, чергуючи дистанційне навчання та навчання в класі.

Зобов'язання використовувати засоби індивідуального захисту (маски) для всіх залишається в силі: від учнів до вчителів, директорів та співробітників.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту