Італійський еспресо вирішили визнати об'єктом нематеріальної спадщини ЮНЕСКО

Photo by NATHAN MULLET on Unsplash
З точки зору споживання кава є другим напоєм у світі після води.

У листопаді 2020 року кава еспресо буде внесена до списку об'єктів нематеріальної культурної спадщини людства під охороною ЮНЕСКО. У Палаті депутатів італійського парламенту навіть почали зворотній відлік до цієї дати, повідомляє italia-ru.com.

Процес визнання було розпочато ще у березні 2016 року Консорціумом із захисту традиційного італійського еспресо.

Еспрессо - італійський метод приготування кави шляхом проходження гарячої води (близько 90 °C) під тиском 9 бар через фільтр з меленою кавою.

Сьогодні в Італії працює понад 800 підприємств з обсмажування кавових зерен. Річне споживання кави на душу населення у країні в 2018 році склало 5,9 кг, збільшившись на 5,3% за рік.

95% італійців п'ють каву щодня. В основному, напій споживають вдома (92%) або в барах (72%).

З точки зору споживання кава є другим напоєм у світі після води. Країною-лідером зі споживання кави в Європі однак є не Італія і не Франція, а Фінляндія.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту