Іван Дорн виконує п'яні танці у новому кліпі російської етно-співачки (відео)

Фото: Вести
У ролику співак бігає лісом у спортивних штанях, імітуючи типового жителя російського села.

П'яний Дорн у березовому лісі. Скандальний співак випустив новий кліп на пісню "Чоловіка вдома нема", яку записав в дуеті з російською співачкою Zventa Sventana.

Відео опублікувала сама співачка на офіційному Youtube-каналі.

У ролику Дорн в стані, близькому до сп'яніння, бігає березовим лісом у спортивних штанях і типовою пов'язкою жителя російського села. Співак разом з акторами виконує російські народні танці, але в сучасній інтерпретації.

Пісня "Чоловіка вдома нема" написана в стилі танцювального етно-хаусу. За задумом авторів, вона повинна показати, наскільки легко людина може перейти від стану нестримної веселості до божевілля.

"Загалом це застільна пісня, яку в селі Розсішки Воронезької області виконували на весіллях. Так дівчатам вселяли норми поведінки, а точніше те, як поводитися точно не можна. Особливо у ситуації, коли #МужаДомаНету", - повідомляється в описі відео.

За добу кліп набрав більше, ніж 80 тисяч переглядів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту