Фото: Ivan Dorn/Facebook

Іван Дорн у новому відео зізнався у тому, що він екосексуал (відео)

Музикант записав три ролики на підтримку збереження природи на планеті.

"#Comingout Я - екосексуал. Хлопці, екосексуали, виходьте на вулиці, робіть #камінг-аут, обіймайте дерева, цілуйте кущі, лягайте на землю животом униз", - пише у своєму Фейсбуці Ivan Dorn.

Зізнання у коханні до природи музикант зробив у підписі до нового відео "Про мене": в ролику музикант сидить у додатку Tinder і у нього збігається пара з акаунтом "Земля", якій 4,5 мільярда років.

Також Дорн випустив два інших "екоролики", які об'єднані з першим спільною ідеєю шанобливого ставлення до природи. У відео під назвою "Про неї" музикант закликає людей звернути увагу на проблеми з пластиком, недопалками й іншими відходами, які засмічують планету.

"Я хочу природу чистою, закликаю і вас звернути на це увагу", - коментує Дорн.

У третьому відео "Про нас" Іван сидить за столом у ресторані з квіткою і робить тій пропозицію.

"Разом назавжди ? #екологіяцеми", - так підписує ролик музикант.

Всі ролики Іван випустив у колаборації з московським музеєм сучасного мистецтва "Гараж". Екоманіфести покликані спонукати людину задуматися про катастрофічну природну ситуацію на Землі й стимулювати тих відвідати виставку "Прийдешній світ: екологія як нова політика. 2030-2100", на якій будуть порушуватися питання засмічення Землі.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту