Ізраїльтянин створив штучні фрукти на випадок, якщо у людства не залишиться їжі

Метою дизайнера було знайти альтернативний спосіб прогодувати нас у разі катастрофи.

Штучне м'ясо, штучні органи - а тепер ще й штучні фрукти. Мейдан Леві, випускник ізраїльської національної Академії мистецтв "Бецалель", створив проєкт, здатний прогодувати людей в майбутньому без використання природних ресурсів. Принаймні, так стверджує сам дизайнер, який запевняє, що з таким споживанням в найближчому майбутньому люди відчують нестачу їжі.

Neo Fruit - це п'ять створених штучним шляхом фруктів, які мають ті ж вітаміни й поживні речовини, що і натуральні продукти. Хоча Мейдан намагався винайти різну форму "неофруктів", вони багато в чому нагадують реальні. Наприклад, один з "фруктів" схожий на полуниці, тільки в поєднанні одна з одною, інший - на банан у прозорій оболонці з насінням інжиру.

Як пише Ніж з посиланням на Deezen, жоден фрукт не схожий за смаком на реальний плід. Леві створював їх завдяки пристрою, який допомагає "витягувати" екстракти буквально з будь-якого продукту і змішувати їх. Спочатку дизайнер друкує оболонку "фрукта" на 3D-принтері з використанням целюлози, а потім заливає її живильною речовиною. Наповнення штучних фруктів корисно для людини, оскільки містить всі необхідні для підтримки здоров'я вітаміни. У цьому дизайнеру допомогли дієтологи.

Ось воно - майбутнє.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Василий Жовновский
Молодцы. Не позднее чем через 15 лет понадобятся. Следующее необходимо создавать подземные города та как жить на поверхности станет невозможно.
9 груд 2019 р., 19:05
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту