Jerry Heil: Моя улюблена книга про те, як з`явився фірмовий звук і музика потрапила до інтернету

Відомі та успішні українці продовжують ділитись своїми літературними вподобаннями. На черзі – молода українська виконавиця Jerry Heil, за паспортом – Яна Шемаєва. Її книга-фаворит – про музику та про те, як створюються хіти. А ще там багато цікавого про світових селебритіс. Яно, розповідай.😊

Я чомусь мало читаю останнім часом художної літератури. Через власну закритість та відсутність комунікативних скілів  у юнацтві, після школи та декількох курсів в училищі мені захотілося заповнити ці прогалини, тож я налягла на бізнес-літературу та книги, які вчать взаємодії з людьми. 

І от одного дня на полиці серед багатьох "посібників" схожого характеру я побачила білосніжну палітурку із золотими літерами.

Я купилася вже на її зовнішній вигляд, навіть не знаючи, що всередині на мене чекають відповіді чи не на всі питання щодо основного мого виду діяльності — музики.

"Машина хітів" Джона Сібрука розповіла мені про те, хто допоміг вийти на світовий ринок моїм улюбленим творам Ace of Base: All that she wants та Happy nation. Про те, як діджей-ігроман зі Швеції, який колупав платівки, щоб склепати семпли (на початку 90-х це було можливо лише так), допоміг створити цьому гурту, а далі - плеяді успішних артистів, їхній фірмовий звук. І загалом про те, як шведи прибрали до рук світовий ринок сучасної поп-музики.

Книга дала мені зрозуміти, чому піратство - це круто.

А далі пояснила, чому це не круто. 😊

Сібрук зачепив тему переходу світу на mp3, виходу музики в інтернет і описав падіння CD-епохи!

І на десерт автор лишив в кожному розділі епізоди життя селебрітіс, які здійнялися на вершину індустрії, і відкрив, як їм вдалося це:

нелегкі стосунки Ріани та Кріса Брауна; як артисти записують альбоми прямо в турових автобусах;

як пише пісні Кеті Перрі, якщо пише їх при цьому не вона?

І багато іншого, що буде корисно людині, яка працює в цьому бізнесі та тому, хто просто хоче знати, як тут все влаштовано і куди все це котиться.

Матерiали по темi
Людмила Барбір: Ця книга вразила мене ще в школі, але я й досі знаходжу в ній нові сенси
Яна Шемаєва
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту