Jerry Heil влаштувала сироїдну вечірку з фанатами до Дня народження (фото)

Фото: Ната Курган

Спізнилася на власну тусовку

Коли в Києві лише почали вмикати систему опалення, в одному зі столичних районів вже було надто спекотно. І справа тут не в крутих технологіях столичних комунальних служб, а в одній з найпопулярніших нині українських виконавиць – Jerry Heil. Так-так-так, це та, що співає "Охрана, отмєна" (але якщо ви знали тільки цю її пісню, то мерщій шукайте в Мережі альбом #Я_ЯНА, це треба терміново послухати).

Але все вищезгадане відходить на другий план, адже Яна разом зі своїми помічницями організувала топовий захід. Співачка вирішила відсвяткувати свій день народження (24 роки їй насправді виповнилося ще 21 жовтня, але не будемо прискіпуватися до дат) не тільки в колі найближчих і найрідніших, а ще й в колі власних фанатів. За тиждень до цього Jerry у своїй сторіс в інстаграмі скинула посилання на форму реєстрації, і кожен охочий залетіти на це свято міг її заповнити.  Потрапити в число щасливчиків, як ви вже зрозуміли, була задача з розряду доволі складних, але кореспонденту "Йоду" це вдалося.

У найкращих традиціях серйозних людей я трохи запізнювався на сам початок свята, але вже добігаючи до ліфта будівлі, де все це відбувалося, зустрівся з головною героїнею вечора – Jerry Heil. Вона також запізнювалася на власну тусовку, тим самим підтверджуючи свій серйозний статус. У нас відбувся легкий діалог про затори у Києві. Він тривав буквально 15-20 секунд, але жодної зверхності чи якогось особливого відношення я не відчув і не побачив. Це доволі банальне мірило, але воно вселяло певну теплоту і задоволення від того, що відбувається тут і зараз.

Хатнє вбрання та дискотека у стилі "нульових"

Зайшовши до студії, Яна одразу ж взялась вибачатися перед фанами за запізнення і попросила трошки почекати початку свята. Вона ходила поміж усіх в домашньому вбранні та одночасно встигала приймати подарунки, давати інтерв’ю та обійматися з шанувальниками. 

Команда Яни потурбувалася про те, щоб ніхто не залишився голодним, тому кожен міг вдосталь насолодитися їжею зі свіжих овочів та фруктів – "усе по-вегану", як зазначила сама співачка.

Згодом всіх запросили до окремої кімнати в студії, де Jerry Heil приймала привітання від присутніх, після чого виконала декілька своїх треків. А вишенькою на цьому сироїдному торті стала дискотека в стилі 2000-х. Взагалі, від самого початку співачка наголошувала, щоб усі прийшли в образах саме того часу, але більшість людей, мабуть, подумали, що вони вдягаються зараз точно так само, як і 15-17 років тому.

На стінах розвісили різні постери Яни, а біля них було декілька крутих фотозон. Більшість з тих, хто прийшов туди, не були знайомі між собою, але з легкістю подружилися, пожовуючи рол зі свіжими овочами. Коли один з друзів Яни почав співати в колі фанів і витягувати її на танці, вона не розгубилася і почала тягнути за собою просто людей з натовпу. Це було так просто і кайфово, а в голові лише крутилося питання: "А що, так можна було?". 

Це могло нагадувати якусь підліткову вечірку, але опинившись усередині, розумієш, що тут є свій шарм. Бо, перефразовуючи одну з пісень Яни, "Jerry Heil – не Лакі і Тор, не вишня і торт", Jerry Heil – чарівниця, що вміє творити святкову магію. 

Фото: Ната Курган.
Влад Омельянченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту