Їж, смійся, худни: бібліотека в закусочній "Привокзальна" та музей шашлику запрошують відвідувачів

Як першочергові заходи з послаблення карантину мінохоронздоров'я пропонує відвідування музеїв і бібліотек. Якими можуть бути ці заклади і чим вони можуть здивувати відвідувачів (не порушуючи при цьому закону про карантин) - про це в сьогоднішньому спецвипуску нашої рубрики.

Можна припустити, з якою чорною заздрістю зустріли цю новину власники гастрономічних закладів і скільки рестораторів пошкодували про те, що вони не бібліотекарі. Втім, поміркувавши, вони можуть знайти в цій незвичайній (виберемо зі списку синонімів найнейтральніше слово) ініціативі МОЗ чимало розумного. Варто лише підійти до її осмислення творчо та відкрити при кафе чи ресторані музей або бібліотеку.

??

Бібліотеки

1

Свій внесок у формування фондів народної бібліотеки колишнього бару "Ми і віскі" може зробити кожен. Для цього достатньо принести свою книгу і отримати доступ до бару, в якому можна обговорити свої книжкові пристрасті і новинки, а також - і до фондів бібліотеки, що зберігається на задньому дворі бару під брезентом. Читачі, які принесли декілька книг, отримують право зробити благодійний внесок на потреби бібліотеки і взяти участь у читацькому квесті з безлімітним алкоголем "Дожити до світанку".

2

Закрита на карантин сауна "На березі" пропонує відвідати читальний зал, розташований у парильні фінської лазні. Фонди бібліотеки налічують шість номерів журналів "Плейбой". У вартість тимчасового читацького квитка входить 3 літри пива і порція раків. Можлива оренда віп-кабінок для читання і виклик консультантки за книжок (меддовідка в наявності).

3

Вільна бібліотека при ресторані "Шалом" запрошує фанатів букросінгу на щоденні зустрічі з обміну книгами, які відбуваються в затишних залах колишнього ресторану єврейської кухні. Кнігонавти, які вчинили гешефт, можуть відсвяткувати його вишуканим вином і кошерними стравами в затишній залі бібліотеки.

4

Бібліотека в колишній закусочній "Привокзальна" запрошує небайдужих до мистецтва літератури взяти участь у засіданнях цілодобового дискусійного читацького клубу. На них можна під горілку та біляші обговорити найгостріші й найзлободенніші теми і посперечатися до бійки, та навіть у ній, узагалі-то, теж. На жаль, діє клуб постійних читачів з місцевих бомжів. Родзинкою бібліотеки є періодичні авторські вечори паскудної поезії та анекдотів. Бити авторів ногами й стільцями, а також розпивати напої, принесені із собою, суворо забороняється.

5

Бібліотека колишнього нічного клубу "Аннігілятор" запрошує цінителів книг з кольоровими картинками на "Бібліотечну ніч". Поринь в атмосферу, в якій творили Хемінгуей, Верлен і Берроуз. Crazy-меню для реальних книголюбів: "Особистий лектор", "Диспут з охоронцем", "Бий бібліотекаря" і "Занурення в каталог".

Музеї

1

В експозиції музею шашлику, відкритого в колишньому ресторані "Сумгаїт", представлені всі види шашлику з меню колишнього ресторану "Сумгаїт", закритого на карантин. За бажання відвідувачі можуть замовити експонати, що їх зацікавили, та скуштувати.

2

Очікує на відвідувачів будинок-музей родини Ярових, відкритий в колишньому родинному кафе "Мрія". У ньому можна ознайомитися з життям (про неї розкажуть самі Іван і Оксана) і творчістю легендарного самогонника Полісся, а також борщем і дерунами його дружини, долучитися до творів Івана та Марії і придбати їх. В експозиції представлені особисті речі родини, діти та самогонний апарат унікальної конструкції з бензобака ГАЗ-69.

3

Музей фастфуду в колишньому приміщенні ресторану швидкого харчування "Just one second" запрошує ознайомитися зі своєю експозицією - ресторанним інтер'єром і столовими приборами першої чверті XXI століття, а також спробувати на смак людиноненависницьку культуру швидкого харчування цього історичного періоду. Регулярно проводяться як сімейні конференції "Їмо в музеї всією сім'єю", так і виховальні заходи для дітей, наприклад "Уроки мужності" (з'їсти два подвійних бургери з великою картоплею фрі).

4

Музей античності, що відкрився в колишньому ресторані "In vino veritas", запрошує відвідати щоденні історичні реконструкції давньогрецьких вакханалій і давньоримських оргій. На вас чекає автентична атмосфера розгнузданої похоті та непомірного пияцтва, латина (на роль виночерпіїв запрошуються викладачі латини з медінституту) і, звісно, італійські вина та страви середземноморської кухні.

5

Етнографічний музей колишньої етноресторації "Не чіпай мене, жінко" проводить майстер-класи українського застілля. Тільки в нашому музеї під час карантину ви можете спробувати українську кухню, взявши участь у майстер-класах "Українське весілля" та "Українські поминки". При запису на майстер-клас понад 50 учасників можна приходити зі своїм алкоголем. 

Збирає та куштує рецепти Юрій Пойманов
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту